Black Friday 2022

-20%

Flyboard to coś czego szukasz!

Najlepszy pomysł
na prezent

Flyboard to świetne rozwiązanie jeśli szukasz pomysłu na unikatowy prezent, który zapewni obdarowanemu niezapomniane przeżycia. Świetne doświadczenie, które sprawi wiele radości każdemu poszukiwaczowi przygód. Voucher do wykorzystania przez 2 lata we wszystkich naszych lokalizacjach.

Najlepsi
instruktorzy

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi instruktorami. Dzięki temu zabawa jest bezpieczna, a uczestnik może skupić się na wykonywaniu ewolucji. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności. Nasi instruktorzy podczas szkolenia udzielą wszystkich niezbędnych wskazówek.

Niezapomniane
przeżycie

To doskonała zabawa dla osób lubiących adrenalinę i poszukujących nowych wrażeń. Świetna propozycja dla każdego kto lubi się dobrze bawić i spędzać aktywnie czas. Spróbuj latać nad wodą i wykonywać widowiskowe akrobacje lub zanurzać się pod wodę z dużą prędkością.

Zabawa dla
każdego

Spróbować Flyboard można niezależnie od wieku, ważne za to aby stopa uczestnika odpowiednio trzymała się w specjalnych butach. Nie potrzebujesz mieć ze sobą żadnego sprzętu. Wystarczy pozytywne nastawienie.