Jeśli latając z instruktorem czujesz niedosyt i chciałbyś przejąć pełną kontrolę nad lotem to ten artykuł jest dla Ciebie. Zobacz jak możesz nauczyć się latać samodzielnie pod okiem zawodowców.

Post img

Hydro Sport to pierwszy klub sportów hydro - odrzutowych w Polsce. Zrzeszający najmocniejszych zawodników i zawodniczki we freestyle flyboardingu. W naszej kadrze są:  Vice Mistrz Polski 2019 Artur Zakrzewski, II Vice Mistrz Polski  2019 Kamil Nowakowski, a także Przemysław Piotrowiak i Eryk Duesterhoft. Każdy z zawodników jest również trenerem realizującym program flyboard pro pod honorowym patronatem Polskiego Związku Hydro - Odrzutowego. W ramach prowadzonych zajęć dzieląc się 8 letnim doświadczeniem przygotujemy cię do samodzielnego, profesjonalnego korzystania z flyboardu. poczujesz niezwykłą frajdę i wolność z szybowaniu w powietrzu bez ograniczeń. dbając o twój komfort wykorzystujemy optymalne sprzęty i akcesoria w sprawdzonych lokalizacjach. chcą zapewnić Ci najwyższą jakość szkolenia są prowadzone w małych grupach. Zajęcia dostosowujemy do możliwości uczestników jednocześnie motywując ich do postępów w myśl naszego motta fly or die....

W ramach kursu Flyboard Pro otrzymasz:

  • 4 sesje samodzielnego latania (15 min)
  • warsztat tricków 
  • wideo analizę lotu
  • pokazy zawodników top 3 MP 2019
  • sesja zdjęciowa z drona
  • strój KS Hydro Sport

Program:

10:00 montaż i zasady działania flyboard

11:00 dwie sesje treningowe

13:00 lunch

14:00 wideo analiza i warsztat tricków

15:30 Pokaz

16:00 dwie sesje treningowe

18:00 wideo analiza

19:00 niespodzianka

Program realizujemy w grupie 3-6 osobowych.

Kursy prowadzimy na skuterach o mocy nawet 300 koni mechanicznych, doposażonych w podwójne śruby napędowe. Flyboardy podkręciliśmy tytanowymi pierściniami, a wszystko po to by zwiększyć wydajność i poziom Twojej adrenaliny. Dzięki temu można latać nawet 20 metrów nad wodą. Ze względów bezpieczeństwa treninigowe maszyny opancerzone są w pontony asekuracyjne Jet Ski Rib. 

Cena w/w programu dla jedenej osoby to 1199 zł netto.  

Rezerwacje przyjmujemy mailowo - pro@fly-board.pl lub telefonicznie pod numerem 504 218 207.