Planując wydarzenie profesjonalny event manager za nadrzędny cel stawia sobie satysfakcję klienta. W tym artykule poznasz sposób jak wykorzystać Flyboarding do osiągnięcia zamierzonego celu i zyskać uznanie w oczach najbardziej wybrednych klientów.

Post img

Skuteczność naszych działań potwierdza ponad setka super pozytywnych recenzji klientów na facebooku czy google.

Zanim przekaże Ci kilka cennych rad jak wywołać zamierzony efekt u klientów, zdefiniujmy pojęcie satysfakcji.

Czym dla nas jest satysfakcja klienta?

To naturalna i niepohamowana eksplozja radości po pierwszym locie na flyboardzie. Miarą sukcesu jest uśmiech od ucha do, ucha aka „banan” na twarzy😄, świeżo upieczonego flyboardzisty.

 

Teraz zdradzę Ci trzy tajniki, które przyczynią się do wywołania efektu Wow na evencie z flyboardem.

 

1. Odpowiedni ludzie w odpowiednim czasie i miejscu.

Choć bardzo byśmy sobie tego życzyli, flyboarding nie jest dla wszystkich. Im prędzej zajmiemy się wyłonieniem osób zainteresowanych lataniem w „papciach”, tym lepiej dopasujemy scenariusz całego wydarzenia. Znając przybliżoną liczbę chętnych i całościowy czas przeznaczony na naukę flyboardingu dokładnie możemy dobrać ilość wymaganego sprzętu, obsługi czy przestrzeni. Z naszego doświadczenia przeprowadzenie sondy wśród uczestników na etapie planowania wydarzenia daje wiele wymiernych korzyści. Po pierwsze atrakcja jest wykorzystana w 100%, co daje organizatorowi poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Po drugie efektywnie zarządzamy grupą. Tworząc zapisy z dokładnością co do minuty, sprawnie sterujemy ruchem powietrznym i optymalizujemy przepustowość lotniska hydro-odrzutowego. Unikamy chaosu i negatywnych wrażeń.

 

2. Nastawienie to klucz do sukcesu.

Przeprowadziliśmy wywiad i wiemy kto i z jakich atrakcji skorzysta na wydarzeniu. Teraz super istotnym elementem jest zaszczepienie w głowie każdego uczestnika wiarę, że da radę! Dla znakomitej większości będzie to pierwszy kontakt z flyboardingiem. Dlatego opanowanie podstawowej teorii zawartej w instruktażu jest kluczowe. Uspokaja uczestnika i daje mu klarowne wskazówki co zrobić, aby już od piątej minuty cieszyć się lataniem. Wszyscy klienci, którzy zapoznali się instruktażem, przychodzą na lot z wiarą we własne możliwości, gotowi do działania i co najważniejsze dużo szybciej zaczynają latać.

 

3. Profesjonalne podejście i zaangażowanie obsługi.

Nasza załoga to pasjonaci i ludzie z ogromną praktyką. Bardzo ważne jest by instruktor potrafił wejść w skórę uczestnika i wyobraził sobie co myśli i czego potrzebuje w danym momencie jego kursant. Dobry instruktor zadba o każdy niuans i swoją postawą zachęci do zabawy. Przypomni teorię, dobierze odpowiedni ekwipunek asekuracyjny i w trudnych momentach wesprze i zmotywuje uczestnika.

Szanując Twój czas, w niniejszym artykule, skupiłem się na kluczowych zagadnieniach dających gwarancję udanego eventu z flyboardem. Mając niniejszą wiedzę, wybraną lokalizację oraz atrakcje towarzyszące możemy również całościowo doradzić jak skoordynować wszystkie działania na wodzie i nie tylko.

Jesteśmy świadomi swoich mocnych i słabych stron, dlatego rzetelnie przygotowujemy się do nawet najprostszych zleceń.

Mam nadzieję, że ten artykuł zachęcił Cię do wybrania naszej akademii, a poniższa recenzja najlepiej oddaje nasze podejście do pracy.

 

„To było nasze pierwsze doświadczenie z flyboard-em. Uczucie, gdy unosisz się nad wodą, jest niesamowite. Przygoda z flyboard to rewelacyjny pomysł na imprezę integracyjną, mnóstwo śmiechu i spora dawka adrenaliny. Nie tylko flyboard, ale także rowerki wodne, SUP, wyścigi samochodowe :-) , słońce, plaża i grill sprawiły, że nie mieliśmy ochoty wracać do domów. Instruktorzy przesympatyczni i bardzo pomocni, po kilku wskazówkach mogliśmy odczuwać wielką przyjemność z "latania nad wodą".

Profesjonalna, bezpieczna, ekstremalna zabawa dla wszystkich.

Jeśli lubisz ciekawe wyzwania, to flyboard jest z pewnością dla Ciebie...

Bardzo dobra lokalizacja - słońce, woda, plaża i mnóstwo atrakcji, cóż więcej chcieć!!!

Kajetan - bardzo dziękujemy:-)”

Zarząd i Pracownicy firmy VECTOR Sp. z o.o.

Flyboard event Kaskada Poznań

After movie z integracji firmy Vector. Lokalizacja plaża Kaskada Poznań.