Flyboard czy Scorpion Ninja – którą deskę hydro-odrzutową wybrać? 

Ekstremalne sporty wodne to niezwykła dyscyplina, dzięki której możemy nie tylko sprawdzić naszą sprawność, ale też dostarczyć sobie dawkę świetnej zabawy. Warto się jednak upewnić, że używamy do tego odpowiedniego sprzętu. Sprawdź, która deska – Flyboard czy Scorpion Ninja – będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia!

Deska hydro-odrzutowa – czym kierować się przy wyborze?

Deska hydro-odrzutowa to niezwykłe urządzenie, które umożliwia nam wzniesienie się w powietrze nad zbiornikiem wodnym. Jest to bez wątpienia niezapomniane doświadczenie, które generuje mnóstwo adrenaliny i ekscytacji. Pamiętajmy o tym, że na najlepsze wrażenia możemy liczyć wtedy, kiedy wybierzemy odpowiedni sprzęt. Dobrze, aby deska hydro-odrzutowa cechowała się wysoką jakością, dzięki której zyskamy pewność, że jest bezpieczna. Warto ponadto upewnić się, że dany produkt posiada nowoczesne technologie, dzięki którym latanie stanie się jeszcze bardziej emocjonujące! Przydatne będą również wszelkie elementy, które sprawią, że użytkowanie urządzenia będzie wygodne i proste, jak na przykład dobra responsywność czy możliwość regulacji kluczowych czynników.

Scorpion Ninja a Flyboard 

Dobrze przyjrzeć się poszczególnym modelom przed dokonaniem zakupu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że dobrze wybraliśmy! Porównując X-JETS Scorpion Ninja Jetblade oraz Flyboard Pro Series Kit 23 m, na pewno dostrzeżemy, że pierwszy produkt posiada o wiele bardziej zaawansowane właściwości. Scorpion Ninja Jetblade to faworyt wśród desek flyboardingowych. Sprzęt wykonany jest w całości z karbonu, podczas gdy materiałem Flyboard Pro Series jest plastik. Scorpion Ninja wyróżnia się ponadto mniejszą wagą, która wynosi tylko 4 kg, ułatwiającą użytkowanie sprzętu. Flyboard Pro waży ponad dwa razy więcej, bo 9 kg. Scorpion Ninja posiada aż trzy łożyska: deska, u-rura i pod dziobem skutera, podczas gdy Flyboard Pro ma ich tylko dwa.

Wybierając Scorpion Ninja podczas przymierzania się do lotu, możemy samodzielnie regulować rozstaw stóp – na 42, 46 i 50 centymetrów. Flyboard Pro nie cechuje się taką opcją. Co więcej, w przypadku Scorpion Ninja możliwa jest też nieograniczona regulacja rozkroku deski, dzięki czemu możemy komfortowo dopasować urządzenie do siebie. Flyboard pozwala na regulację wyłącznie na 3 poziomach. Co istotne, tylko w modelu Scorpion Ninja możemy liczyć na awaryjny system odłączania deski. Obie deski są kompatybilne ze skuterami Sea Doo, Yamaha oraz Kawasaki, posiadają też szybkomontowalny ster do pływania, a także idą w parze z roczną gwarancją. Podsumowując, Scorpion Ninja Jetblade jest zdecydowanie lżejszą, wygodniejszą i szybszą opcją. Gwarantuje najlepszą wydajność i wysokość latania. Jeśli zatem zależy Ci na sprzęcie pierwszej klasy – Scorpion Ninja Jetblade to coś dla Ciebie.

Gdzie zaopatrzyć się w taki sprzęt?

Jeśli będziesz chciał zaopatrzyć się w sprzęt do flyboardingu, pamiętaj o tym, aby wybierać sprawdzone produkty, które będą się wyróżniały wysoką jakością. Dzięki temu będziesz mógł w pełni cieszyć się niezwykłymi wrażeniami, jakie zapewnią! W naszym sklepie Hydro Sport Shop posiadamy szeroką ofertę urządzeń, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Są to artykuły najwyższej klasy, starannie przetestowane i bezpieczne. Posiadają najnowsze technologie, a do tego gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Wielbiciele sportów wodnych uwielbiają je ze względu na adrenalinę i ekscytację, jaką dostarczają. Aby w pełni cieszyć się tym doświadczeniem, najpierw trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Deska hydro-odrzutowa Scorpion Ninja to produkt, który zdecydowanie jest wart uwagi!

Zapraszamy do Hydro Sport – Shop!