Flyboard pro – kurs latania samodzielnego.

Jeśli latając z instruktorem czujesz niedosyt i chciałbyś przejąć pełną kontrolę nad lotem to ten artykuł jest dla Ciebie. Zobacz jak możesz nauczyć się latać samodzielnie pod okiem zawodowców.

Hydro Sport to pierwszy klub sportów hydro – odrzutowych w Polsce. Zrzeszający najmocniejszych zawodników i zawodniczki we freestyle flyboardingu. W naszej kadrze są:  Vice Mistrz Polski 2019 Artur Zakrzewski, II Vice Mistrz Polski  2019 Kamil Nowakowski, a także Przemysław Piotrowiak i Eryk Duesterhoft. Każdy z zawodników jest również trenerem realizującym program flyboard pro pod honorowym patronatem Polskiego Związku Hydro – Odrzutowego. W ramach prowadzonych zajęć dzieląc się 8 letnim doświadczeniem przygotujemy cię do samodzielnego, profesjonalnego korzystania z flyboardu. poczujesz niezwykłą frajdę i wolność z szybowaniu w powietrzu bez ograniczeń. dbając o twój komfort wykorzystujemy optymalne sprzęty i akcesoria w sprawdzonych lokalizacjach. chcą zapewnić Ci najwyższą jakość szkolenia są prowadzone w małych grupach. Zajęcia dostosowujemy do możliwości uczestników jednocześnie motywując ich do postępów w myśl naszego motta fly or die….

W ramach kursu Flyboard Pro otrzymasz:

  • 4 sesje samodzielnego latania (15 min)
  • warsztat tricków 
  • wideo analizę lotu
  • pokazy zawodników top 3 MP 2019
  • sesja zdjęciowa z drona
  • strój KS Hydro Sport

Program:

10:00 montaż i zasady działania flyboard

11:00 dwie sesje treningowe

13:00 lunch

14:00 wideo analiza i warsztat tricków

15:30 Pokaz

16:00 dwie sesje treningowe

18:00 wideo analiza

19:00 niespodzianka

Program realizujemy w grupie 3-6 osobowych.

Kursy prowadzimy na skuterach o mocy nawet 300 koni mechanicznych, doposażonych w podwójne śruby napędowe. Flyboardy podkręciliśmy tytanowymi pierściniami, a wszystko po to by zwiększyć wydajność i poziom Twojej adrenaliny. Dzięki temu można latać nawet 20 metrów nad wodą. Ze względów bezpieczeństwa treninigowe maszyny opancerzone są w pontony asekuracyjne Jet Ski Rib. 

Cena w/w programu dla jedenej osoby to 1199 zł netto.  

Rezerwacje przyjmujemy mailowo – pro@fly-board.pl lub telefonicznie pod numerem 504 218 207.