Przeżycie dla zakochanych – flyboard dla par.

Jest klika okazji w roku aby okazać jak ważna jest dla nas Ukochana Osoba. Podpowiadamy jak pomóc w tym może flyboard. Latamy wysoko i jeżeli Twój Druga Połowa to lubi, zapraszamy! Nie musi być sama. Nawet nie powinna!

Zastanawiając się nad gradacją przeżyć flyboardowych wziąłem pod uwagę skłonność do szaleństwa oraz sprawność fizyczną zakochanych. By utrzymać całą akcję w tajemnicy przed partnerem/ką podpowiadamy misterny plan działania. 

Wyobraź sobie: Słoneczny dzień, bezchmurne niebo i lekki wiatr. Idziecie do knajpy w malowniczej scenerii lub po prostu „pochillować” na plażę. Docierając na miejsce mijacie latających flyboardzistów. Ofiara Twojej intrygi w tym momencie fantazjuje jak by to było fajnie wskoczyć do wody i spróbować tego wodnego szaleństwa. I w tym momencie wręczacie mu/jej voucher do świata wodnej adrenaliny…

W zależności od pory roku niespodziankę można „zrealizować” od razu lub z odroczonym terminem. Jeśli jest to sezon (maj -październik)  zapraszacie obiekt swojego uwielbienia pod przykrywką romantycznego obiadu w restauracji przy naszej bazie (w Cukrowni Żnin, Klubie Mila w Warszawie) czy na „plażing” (pod Wrocławiem w Kopalni, w Poznaniu na plaży ks. Edwarda Nawrota)

P.S. Jeśli chciałabyś/byś faktycznie połączyć wypad z lunchem to możecie liczyć na naszą pomoc w aranżacji. 

Flyboarding dla zakochanych wersja „lajt”

To propozycja popularna wśród osób, które przede wszystkim chcą wywołać efekt zaskoczenia i  dostarczyć unikalnych, ekstremalnych przeżyć ukochanej/emu samemu jednak nie biorąc czynnego udziału…

W tym przypadku oznacza, że lata obdarowany/a, a Ty wcielasz się w rolę reportera i filmujesz z brzeg lub z pokładu skutera poczynania partnera/ki.

W tym celu sprawdzi się 15 lub 30 minutowy voucher.

Flyboarding dla zakochanych wersja dla aktywnych

Jeśli nie zadowoli Cię bierne uczestnictwo i również chcesz na chwilę odlecieć w papciach to super. instruktorzy zadbają o udaną zabawę dla Was obojga. Ogromny zastrzyk adrenaliny i radości z udanej próby to gwarancja świetnej atmosfery do końca dnia.

Rekomendujemy 30 lub 60 minutowy voucher.

Flyboarding dla zakochanych wersja macho

Jeśli już lataliście na flyboard ’zie i sprawia Wam to sporo radości, a przy okazji chcielibyście zrobić coś oryginalnego to może warto pokusić się fruwanie w uścisku nowożeńców.

W tym wydaniu partner zapięty w buty zaprasza do podniebnego tańca partnerkę. Możecie zacząć spokojnie. On po Ciebie podpływa, łapie Cię jak Pannę młodą wnoszoną przez drzwi frontowe nowego domu i w tym uchwycie wynurzacie się z wody. Zaczynacie spokojnie. W zależności jakim darzycie się nawzajem zaufanie możecie sobie pozwolić na kilka piruetów i wysokich wzlotów. Zapewniam, że wrażenia bezcenne pozostaną na długo 🙂

Niezależnie od wariantu, na który się zdecydujesz to wspólne przeżycie hydro-odrzutowe polecamy z ręką na sercu. Pozytywne doświadczenia naszych latających przyjaciół gwarantują sukces każdego scenariusza. Wdzięczność obdarowanego/ej  jest bezcenna, a za wszystko inne zapłacisz u nas kartą 🙂