Mistrzostwa Polski Instruktaż

Największe w Polsce

centrum hydro - odrzutowe!

Galeria

Flyboard na Półwyspie Helskim

Jastarnia, 15.09.2021 r.
W 2021 otworzyliśmy bazę sportów hydro-odrzutowych na półwyspie helskim. "Hel -mekka polskich sportów surfingowych" przez lata wydawała się dla flyboardzistów fatamorganą... Wspaniała płytka woda dla surferów jest przekleństwem flyboardzistów. Na szczęście agencja Spider Games zaprosiła nas do współpracy na evencie w Jastarni. Okazało się, że jest to wyjątkowa przestrzeń z głębią kilkumetrową... I tak jesteśmy, zakotwiczyliśmy się przy Porcie w Jastarni, na campingu Molo Surf. Półwysep zrzesza turbo sprawnych i zdolnych amatorów wszelakiej rekreacji. Wielu helskich klientów opanował flyboard w mgnieniu oka. Nierzadko za pierwszą próbą lewitowali nad wodą. Doskonałym przykładem jest gwiazda polskiego kitesurfingu Victor Borsuk, który również jest autorem tych zacnych zdjęć.

Otwarcie Sezonu 2019 w Kopalni Wrocław

Kopalnia Strefa Wakacji, 15.06.2019 r.
Od 2019 roku współtworzymy program animacji sportów wodnych w Kopalni Wrocław. Wielkie otwarcie tej wyjątkowej miejscówki, gdzie woda zawsze jest ciepła, a drinki zimne wspominamy bombowo. Na miejscu możecie skorzystać z flyboarda, przejażdżki za skuterem siedząc leżąc na dmuchanej zabawce czy popływać na SUPie, rowerku wodnym. Szerokie, zadbane nabrzeże to doskonałe miejsce na plażing, a liczne bary serwują wszystko co potrzebujesz. To co do zobaczenia w Kopalni, nie zapomnij zabrać rodziny, znajomych :P

Water Show Szczecin 2018

Szczecin, 11.08.2018 r.
Water Show Szczecin to pierwszy wielki projekt którego jesteśmy współtwórcami. Sześciogodzinny program z minutowym planem występów najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych. Największą gwiazdą jest 9 krotny MŚ we freestyle jet ski Lee Stone. WS to oczywiście miejsce rywalizacji flyboardingowej z udziałem najlepszych. W tym roku gościliśmy MŚ Daniela Guerrę z Kolumbii i topowych polskich riderów. Zwieńczeniem wysiłku jest wspaniała, kilkudziesięciotysięczna publiczność aktywnie dopingująca uczestników.

Water Show Gdańsk

Gdańsk, 12.08.2018 r.
Water Show Gdańsk to widowisko z udziałem najlepszych sportowców w ekstremalnych, wodnych konkurencjach przyciągające ponad 30 000 widzów. Po raz pierwszy organizowaliśmy je w Gdańsku.

GDYNIA FLYCUP: Hydro-Odrzutowy Mistrz wybrany!

Plaża Miejska w Gdyni, 17.07.2016 r.

Wminiony weekend, 16-17 lipca przy Plaży Miejskiej w Gdyni odbyły się pierwszy w tym roku Zawody Hydro-Odrzutowe!

Zobaczcie zdjęcia w obiektywie Bartosza Binka. Było pięknie!

Poznajcie także wyniki GDYNIA FLYCUP

 

Relacja filmowa - do obejrzenia tutaj

 

3 pary latających papci

Olandia, 21.05.2015 r.

Perfekcyjna realizacja 3 deski, skuter dla 25 uczestników. W ciągu trzech godzin wszyscy polatali , popływali i mogli zająć się integracją! Dziękujemy za wspaniałe towarzystwo. 

Let's get ready to hover!

Dąbrowa Górnicza, 19.09.2014 r.

Jeśli miałeś już kontakt z flyboardem i zamiast kręcić ewolucje kilka metrów nad wodą wolisz rozwijać zawrotne prędkości to hover jest dla Ciebie. W ramach rozgrzewki zobacz piękne zdjęcia z lotów w naszej bazie na Śląsku i film instruktażowy

Pierwsze Hydro - odrzutowe Mistrzostwa Polski

Dębno, 24.08.2014 r.

Hurra , pierwsze hydro-odrzutowe Mistrzostwa Polski stały się faktem. W wyjątkowym miasteczku na zachodzie Polski Dębnie słynącym z pionierskich imprez (pierwszy maraton w Polsce) walczyli najlepis riderzy o tytuł mistrzowski.Relację i film znajdziesz na stronie. Do zobaczenia 08.08.2015r.  

Debiut Flyboard-a w Polsce - Franky Zapata Show

Sopot, 03.05.2012 r.

Pomysłodawca i konstruktor flyboard'u Franky Zapata , 3 maja 2012 roku zaprezentował polskiej publiczności swoje prototypowe urządzenie Był to pierwszy pokaz w Europie Centralnej i Wschodniej. Publiczność tłumnie zgromadzona przy sopockim molo z zapartym tchem obserwowała popisy akrobatyczne i przeskoki tzw. delfinem w wykonaniu Francuza. Na koniec latając jak Iron Man , Franky pozdrawiał biało - czerwoną flagą widzów , nawiązując do Święta Konstytucji 3 maja. Ten niezapomniany dzień jest symboliczną datą początku Flyboardingu w Polsce i jednocześnie początkiem działalności fly-board.pl.

Elite Circle – Rage Revolution 2012

Jurata, 12.08.2012 r.

Pierwszy z cyklu eventów dla Klientów - Członków Klubu Elite Circle - event motoryzacyjny polegający na przemierzaniu dużej ilości kilometrów i zaliczaniu poszczególnych zadań. Wielki finał zorganizowaliśmy w Juracie na Półwyspie Helskim. Uczestnicy przesiedli się z bolidów wyścigowych w odrzutowe buty napędzane jednym z silniejszych seryjnie produkowanych skuterów wodnych. Ponad 200 konny flyboard zainspirował uczestników do dalszych treningów i dziś wielu z nich systematycznie odwiedza bazy fly-board.pl.

Floating Trippin’ – Water Jam – Nowe Warpno

Nowe Warpno, 18.08.2012 r.

18 sierpnia 2012 r. w Nowym Warpnie przy Alei Żeglarzy i bulwarze nad Jeziorem Nowowarpieńskim odbyło wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Water Jam” Grupa Floating Trippin’ i fly-board.pl przygotowała pakiet wodnych atrakcji, których widowiskowość na długo pozostała w pamięci wszystkich widzów. Wydarzenie to uświetniło obchody „Święta Leszcza”.

Castrol Edge - latający mechanicy

Jastarnia, 21.06.2013 r.

Najzdolniejsi inżynierowie motoryzacyjni w Polsce przetestowali wiedzę i umiejętność techniczne w ekstremalnych warunkach. Blisko stu śmiałków , na dwóch Flyboardach, latało w Jastarni niczym superbohaterowie. Szybkie zmiany i dobra organizacja tak jak w Pit Stopie Formuły 1, umożliwiły tak licznej grupie, w niespełna 5 godzin, skorzystanie z Flyboarda.

Flyboardowe Mistrzostwa Świata 2013 - Katar, Doha

Katar, Doha, 21.06.2013 r.

Stolica Kataru po raz drugi gościła najlepszych flyboardowych zawodników. W dniach 7-9 listopada 2013 roku na sztucznie usypanej wyspie , Perle, odbyły się Flyboardowe Mistrzostwa Świata we Freestyle-u, do których zakwalifikowało się 66 zawodników z całego świata, w tym dwóch Polaków Robert Jaszczołd i Kajetan Sikorski. Mistrzem Świata został Suksan Tonghtai ,reprezentujący Tajlandię, którego perfekcyjny występ został oceniony najwyżej przez 5 międzynarodowych sędziów. Nasi reprezentanci zajęli odpowiednio: 57./ Robert Jaszczołd/ i 44.miejsce / Kajetan Sikorski/, a wyjazd ostatniego z wymienionych zawodników wspierała firma OSHEE produkująca napoje izotoniczne.

Mistrzostwa Polski OSP! Latamy dla bohaterów!

Sieraków, 21.06.2014 r.

Dziękujemy niekwestionowanym królom węży za zaproszenie. "O eS Pe" !!! Byliśmy jedynie przerywnikiem w igrzyskach strażackich. 45 załóg z całej Polski rywalizowało o miano Mistrza. Konkurencji mnóstwo , wszystkie sprawdzały wiedzę, kondycję i doświadczenie strażaków. Gratulujemy pomysłu i dziękujemy za dobrą zabawę!

Inauguracja sezonu 2014 - #Latające Papcie!

Pniewy, 01.05.2014 r.

Tym razem mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Majówce w Pniewach. Pokaz "Latających Papci" uświetnił ceremonie otwarcie Pniewskich Łazienek. To miejsce ma duży potencjał i z pewnością licznie zgromadzeni mieszkańcy docenią tą inicjatywę. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą atmosferę.

Pokaz dla ludzi z żelaza - JBL Triathlon Sieraków

Sieraków, 31.05.2014 r.

Lataliśmy dla najwspanialszej i najaktywniejszej publiczności z jaką mieliśmy kontakt do tej pory. Wielkie w święto sportu. Dodatkowo dwaj flyinstruktorzy Tomek i Kajetan ukończyli połówkę Ironmana. Kliknij i zobacz oficjalny pokaz i film z zawodów.