JET SKI RIB – ponton asekuracyjny szyty na miarę

Ponton bezpieczeństwa JET SKI RIB stanowi istotny element wyposażenia każdego entuzjasty flyboardingu. Dzięki niemu można uniknąć kosztownych napraw związanych z ewentualnym uszkodzeniem skutera wodnego. Dlaczego warto zainwestować w JET SKI RIB?

Skuter wodny, a flyboard

Historia flyboardingu jest dość krótka – jest to sport, który powstał w 2011 roku. Nieustannie jednak zdobywa coraz szersze rzesze fanów. Jaki jest związek tej aktywności z pontonami bezpieczeństwa na skutery wodne? Flyboard – deska, do której przymocowane są specjalne buty, w znacznym stopniu ogranicza możliwość skutecznego manewrowania skuterem. Samodzielne sterowanie jest praktycznie niemożliwe, a skuter po prostu sam się nie przemieszcza. Ciągnięty jest na kilkunastometrowym wężu. 

Specyfika całej konstrukcji sprawia, że treningi i pokazy flyboard są nieodłącznie związane z pewnym ryzykiem – w szczególności wywrócenia się skutera lub zderzenia. A jak wiadomo – naprawy są bardzo kosztowne. Dzięki pontonowi JET SKI RIB możliwe jest zapobieżenie uszkodzeniom i zabezpieczenie swojego sprzętu.

JET SKI RIB nie tylko do flyboardu

Flyboard to niejedyna aktywność, która wiąże się z korzyściami ze stosowania pontonu bezpieczeństwa. Asekuracja chroni przed wywrotką, kolizjami i zapewnia stabilność. Ten element wyposażenia doskonale sprawdza się podczas zabezpieczania ratunkowego, holowania pneumatycznych zabawek, a także w czasie zwykłego pływania. 

Nie tylko miłośnicy flyboardu, ale również innych sportów hydro-odrzutowych, takich jak jetpack czy hoverboard, powinni rozważyć wyposażenie się w JET SKI RIB. Jest to nieoceniony środek chroniący przed niekontrolowanym zderzeniem podczas nauki. Z naszego pontonu asekuracyjnego korzystają także ratownicy wodni i wędkarze!

Flyboard w Polsce staje się coraz popularniejszy. Zwiększa to zapotrzebowanie na ochronę skuterów wodnych. Wybierz JET SKI RIB i czuj się bezpiecznie!

Czym wyróżnia się JET SKI RIB?

Flyboard w Polsce to aktywność, której warto spróbować. Jest wyjątkowym sportem wodnym, oferującym niepowtarzalne emocje. Aby zadbać o bezpieczeństwo warto zainwestować swoje środki w JET SKI RIB dostępny w sklepie hydrosport-shop.pl. Zastosowanie tego pontonu to wiele korzyści. Wśród nich można wyróżnić w szczególności:

  • amortyzacje wstrząsów związanych z poruszaniem się na wodzie – w szczególności wówczas, gdy są fale;
  • uniemożliwienie wywrotki w sytuacjach ograniczających możliwości efektywnego sterowania;
  • ochronę przed zderzeniem podczas nauki np. flyboardingu;
  • szybki montaż i idealne dopasowanie do konstrukcji konkretnego kadłuba;
  • estetyczny design.

JET SKI RIB to ponton bezpieczeństwa stworzony we współpracy ze specjalistami, którzy dzięki swojej wiedzy zadbali o jego praktyczność. Warto rozważyć ten wysokiej klasy sprzęt, który skutecznie ochroni każdy skuter wodny. 

Sprawdź sam!