Kiedy i gdzie można polatać na Flybordzie, Jetpacku, Hoverboardzie czy Flyride?

Zobacz gdzie z nami polatasz oraz co jeszcze czeka na Ciebie i Twoich bliskich. Jesteśmy w wyjątkowych lokalizacjach. Jadąc na flyboard warto przyjechać wcześniej i zostać dłużej.

Latamy od maja aż do października jeśli temperatura wody przekracza 17 stopni.

Kiedy latamy? 

Mając na uwadze preferencje naszych klientów jesteśmy dyspozycyjni w dniach i godzinach powszechnie wolnych tj. w weekendy. Od poniedziałku do piątku czas przeznaczamy na treningi zaawansowanych klientów, zawodników czy organizując eventy.  Jeśli chcesz się umówić w terminie, który nie jest dostępny w kalendarzu rezerwacji śmiało pisz, dzwoń (504 218 207). Jak tylko będziemy wolni chętnie polatamy z Tobą. Być może przy okazji zobaczysz trening zawodowców i złapiesz bakcyla freestylowego. 

Gdzie Latamy?

Są to staranie wyselekcjonowane lokalizacje stwarzające optymalne warunki do uprawiania flyboardingu. Sprzęt jest tutaj na wodzie i czeka na Ciebie w sezonie. Wpadaj do : 

1.         Poznań – Plaża Parkowa, ul. Ks. Edwarda Nawrota Poznań

2.         Warszawa – Hotel Klub Mila Ul. Szaniawskiego 56, Zegrzynek

3.         Sopot – Molo Sopockie, Plac Zdrojowy 2, Sopot

4.         Wrocław – Kopalnia, ul. Odrzańska 10, Paniowice

5.         Dąbrowa Górnicza – Pogoria IV

6.         Bydgoszcz – Dla extremalnych, Ku Stawom 4, Prądki

7.         Molo Surf- Molo Surf, Rybacka 33, Jastarnia

8.         Szczecin – Marina Dąbie ul. Żaglowa 1A

9.         Darłowo – Port Darłowo, ul. Dorszowa

10.      Augustów – ul. Sportowa 1

W powyższych lokalizacjach realizujemy loty, eventy na preferencyjnych warunkach bez minimalnych progów rezerwacji. 

W tygodniu możemy umówić się w dowolnym miejscu, nie tylko w naszych bazach.  Ze względów bezpieczeństwa realizujmy loty nad akwenami o minimalnej głębokości 3 metrów.  Organizujemy kilkadziesiąt wydarzeń rocznie i chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego miejsca dopasowanego do oczekiwań uczestników.  

Zobacz co możesz doświadczyć w bazach Flyboard Polska.

Flyboard Poznań – Plaża Parkowa

Według lokalnych rankingów plaża nr 2 w Poznaniu i okolicach. Zaledwie po 20 min jazdy samochodem z centrum docierasz nad jezioro ze strzeżonym kąpielsikiem, smacznymi barem Natura, foodtruckami oraz szkółkami sportów wodnych. Uwielbiamy tą bazę. Czyste, spokojne i głębokie jezioro Kierskie to wymarzona arena lotów. Na miłośników wodnej aktywności czekają rowery wodne, deski SUP, windsurfing.

Flyboard Warszawa –  Hotel Klub Mila Zegrzynek 

Wizyta w podwarszawskiej bazie naładuje Twoje baterie do pełna. Kameralny hotel zaaranżowany w marinistycznym klimacie położony w rezerwacie przyrody nad Zalewem Zegrzyńskim promieniuje pozytywną energią. Planując przyjazd zarezerwuj sobie więcej czasu. Prócz flyboardingu czeka tu na Ciebie marina pełna jachtów, żaglówek czy kajaków. Po dniu spędzonym na wodzie karkówka z grillowej chaty smakuje  najlepiej. Jeśli chcesz ominąć korki zostań na noc i powrót zaplanuj następnego poranka. Zyskasz czas i bezcenny odpoczynek. 

Flyboard Wrocław – Kopalnia

To miejsce beztroskiej zabawy i wypoczynku dla całej rodziny. Plaża, krystaliczna woda i atrakcje hydro-odrzutowe to trzy powody by odwiedzić to miejsce. Ponadto znajdziecie tam wyspę dla psów, tor WIBIT dla dzieci, deski SUP i duuużo foodtrucków. W sam raz by wyskoczyć na cały dzień poza miasto. Więcej na kopalnia.wroc.pl

Dąbrowa Górnicza IV

Marzysz o lataniu w krystalicznie czystej i ciepłej wodzie, gdzie widać odległe dno? Zapraszamy na Śląsk. Dąbrowa Górnicza obfituje w takie zbiorniki. Jednym z nich jest Pogoria IV. To tutaj znajdziesz naszą załogę pod dowództwem Kamila. Znajdziesz nas na plaży, 800 metrów na południe od bezpłatnego parkingu w Kuźnicy Podleśnej. 

Flyboard Bydgoszcz – Dla Extremalnych

We współpracy z ekipą Maxa, weterana szybownictwa zapraszamy do leśnej areny „Dla extremalnych” w Prądkach. Osadzona w lesie baza to miejsce wymarzone dla amatorów adrenaliny. Tutaj polatacie w tunelu aerodynamicznym, na spadochronie taktycznym czy wystrzelimy Was z ludzkiej procy. Dla osób preferujących stały kontakt z gruntem jest też pole do paintballa. 

Flyboard Szczecin – Marina Dąbie ul. Żaglowa 1A

Szczecin jest dla nas szczególnym miejscem z dwóch powodów. Od 2016 roku organizujemy tutaj najważniejsze wydarzenie ekstremalnych sportów wodnych Water Show Szczecin. Sukces tej imprezy mierzymy w tysiącach widzów corocznie podziwiających popisy najlepszych wodnych sportowców. Po drugie w Marina Dąbie nad jeziorem Dąbie prowadzimy kursy hydro-odrzutowe. W tej bazie nauczysz się kontrolować flyboard i jetpack. 

Flyboard Darłowo – Port Darłowo

Latanie nad morzem wbrew pozorom nie jest proste. Bałtyk ponadto nie należy do łagodnych zbiorników. Spokojny akwen z głębokością kilku metrów to marzenie flyboardzisty. Dlatego w tym nadmorskim spocie specjalnie wydzieliliśmy przestrzeń portową. W tej arenie, loty zawsze są komfortowe i bez turbulencji. 

Augustów – ul. Sportowa 1

Molo Surf- Molo Surf, Rybacka 33, Jastarnia

Pierwsza i jedyna baza flyboardingu na półwyspie helskim. Wraz z przezacną i gościnną ekipą Molo Surf zapraszamy na loty. Molo Surf to porządny camping z wieloma atrakcjami. Przyjeżdżając tu na loty warto zarezerwować sobie dwa dni na rozkoszowanie się unkalnym klimatem. Więcej znajdzicie na stronie https://molosurf.com 

Zatem wiesz co, gdzie i kiedy. My natomiast dołożymy wszelkich starań żebyś wrócił do domu w doskonałym nastroju, bogatszy o niezapomniane przeżycia. Do zobaczenia nad wodą. 

Jeśli chciałbyś coś dopytać bądź wzbogacić ten artykuł o swoją opinię to proszę skomentuj poniżej.