Latające dzieciaki: Nowa atrakcja w bazie w Poznaniu!

Flyboarding to nie tylko dziedzina sportu, ale także doskonała zabawa oraz świetna atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Mamy zatem pozytywne wieści! W naszej bazie Fly-Board.pl w Poznaniu niebawem rusza atrakcja dla najmłodszych, w której mogą oni spróbować swoich sił na flyboardzie.

Flyboarding dla dzieci: dlaczego warto?

Poszukując zajęć dla swojego dziecka na lato w Poznaniu, zdecydowanie powinieneś rozważyć zajęcia z flyboardingu. To dziedzina sportu, która niewątpliwie wyróżnia się spośród innych sportów wodnych dla dzieci. Flyboarding to praktycznie ucieleśnienie wszystkich marzeń dziecka – każdy z nas za młodu chciał potrafić latać. Możliwość unoszenia się nad taflą wody jest więc niezwykłym zjawiskiem, które warto przeżyć na własnej skórze. Poza tym flyboarding to świetna aktywność na świeżym powietrzu, dzięki której dzieci mogą poprawić swoją siłę, gibkość i koordynację, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Nowe atrakcje dla dzieci w Poznaniu

Jako Fly-Board.pl jesteśmy w stanie zrealizować marzenia Twojego dziecka. Od dziś w naszej ofercie znajdziesz nie tylko sesje flyboardingowe dla dorosłych, ale także dla dzieci, które pragną wzbić się w powietrze. Nie musisz też martwić się na zapas – w czasie treningu dziecko otrzymuje pełną uwagę oraz opiekę. W żadnym wypadku nie znajduje się ono samo, lecz zawsze lata pod okiem dwóch instruktorów – jednego w powietrzu, a drugiego na skuterze wodnym. Ponadto dziecko jest wyposażone w kask i kamizelkę ochronną, dlatego też ma zapewnione pełne bezpieczeństwo w czasie lotu na flyboardzie.

Co więcej, warto zaznaczyć, że nasza oferta flyboardingu dla dzieci to zupełnie nowa atrakcja i jedyna taka rozrywka w mieście! Jako pionierzy w dziedzinie tego sportu wodnego jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą, ale równocześnie bezpieczną zabawę dla Twojego dziecka.

Pokazy flyboardingu jako atrakcje na urodziny dziecka

Oprócz zajęć flyboard Poznań dla najmłodszych oferujemy także dodatkową atrakcję w postaci pokazów flyboardingu w przebraniach superbohaterów. W przeszłości udało nam się już zorganizować kilka tego typu widowisk, które przypadły do gustu dzieciom w różnym wieku. Jeśli więc poszukujesz atrakcji nad jeziorem np. w czasie urodzin Twojego dziecka, warto rozważyć naszą ofertę – to niezwykłe doświadczenie oraz gwarancja radości wszystkich dzieci na przyjęciu urodzinowym. Tutaj masz możliwość rezerwacji pokazu akrobacji w wykonaniu Ironman’a czy innego superbohatera, którym fascynuje się Twoje dziecko.

Czy musimy więc dłużej dowodzić temu, że flyboarding to nie tylko doskonała atrakcja dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych? Możliwość unoszenia się w powietrzu to świetna zabawa oraz porcja niezapomnianych wrażeń dla każdego dziecka. Rezerwacja sesji flyboardingu czy pokazu akrobacji może być więc strzałem w dziesiątkę w kwestii uszczęśliwienia swojego malucha.

Zapraszamy do rezerwowania terminów i do zobaczenia nad wodą!