Najlepsze miejsca na flyboarding w Polsce – tu nas znajdziesz!

Wśród ekstremalnych sportów wodnych zdecydowanie wyróżnia się flyboarding, a zwłaszcza nasza oferta Fly-Board.pl (kontakt). Dlatego też warto wiedzieć, w jakich miejscach w Polsce stacjonujemy, aby móc skorzystać z kursów flyboardingu z naszą ekipą! Na szczęście zakres naszej działalności jest duży, dzięki czemu każdy zainteresowany bez problemu znajdzie dla siebie dogodną lokalizację. W tym artykule poznasz najlepsze miejsca na flyboarding w Polsce!

Flyboarding w największych miastach Polski

Rezerwacji na flyboarding możesz dokonać przede wszystkim w największych miastach Polski, takich jak Poznań, Warszawa czy Wrocław. Takie rozwiązanie otwiera możliwości dla wielu osób, zwłaszcza tych, którzy szukają atrakcji sezonowych. W przypadku Poznania stacjonujemy w Hotelu Edison, który znajduje się nad brzegiem jeziora oraz zapewnia idealne warunki dla sportów wodnych. Nie ma tutaj ruchu, przestrzeń wodna jest spora, a wiatr również jest rzadko spotykany. Poza tym działamy także w Warszawie, a dokładniej nad Zalewem Zegrzyńskim w urokliwym, marinistycznym hotelu. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą wypróbować różnych sportów wodnych, a na zakończenie dnia lubią delektować się mięsem z grilla. Natomiast we Wrocławiu stacjonujemy w Kopalni Strefa Wakacji, gdzie znajduje się mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Flyboarding, czyli wakacje nad wodą

Na zajęcia z wykorzystaniem flyboardu możesz się także zapisać podczas wakacji nad wodą, np. nad Bałtykiem. Stacjonujemy bowiem w Rewie znajdującej się niedaleko Gdańska. Tutejsze kursy z flyboardingu odbywają się na strzeżonej plaży, a latając na desce, możemy podziwiać horyzont morski. Jest to miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia, bynajmniej również z tego względu, iż nie musimy stać w długim korku, jak w przypadku plaż znajdujących się w Trójmieście. Natomiast po kursie z flyboardingu możemy odpocząć na piasku lub skorzystać z innych wodnych atrakcji.

Pozostałe lokalizacje flyboarding

Gdzie jeszcze możesz zarezerwować u nas lekcje flyboardingu z instruktorem? Znajdziesz nas także m.in. w Augustowie, Żninie czy Dąbrowie Górniczej.

Augustów to bardzo malownicza miejscowość otoczona jeziorami, dzięki czemu tutejsze zajęcia flyboardingu mogą być prawdziwą przyjemnością. Z kolei w Żninie nasza baza znajduje się w ośrodku wypoczynkowym w towarzystwie wody i piaszczystej plaży, a nawet boiska do siatkówki czy parku wodnego. To lokalizacja doskonała do aktywnego wypoczynku, podczas którego można także wypróbować różne gatunki piw warzonych na miejscu. Natomiast w Dąbrowie Górniczej stacjonujemy w pobliżu Pogorii IV. To zbiornik wodny o krystalicznie czystej i ciepłej wodzie idealnej do uprawiania aktywności wodnych. Jeśli więc poszukujesz atrakcji nad jeziorem, warto rozważyć również zajęcia z flyboardingu, które są niesamowitym doświadczeniem.

Być może od zawsze marzyłeś o spróbowaniu swoich sił w tym sporcie wodnym, ale nie wiedziałeś, gdzie zarezerwować lekcje pod okiem najlepszych instruktorów flyboardingu? Ten artykuł powinien więc rozwiać Twoje wątpliwości! Jako Fly-Board.pl (tutaj dowiesz się o nas więcej) oferujemy zajęcia z flyboardingu w różnych częściach Polski, co umożliwia każdemu skorzystanie z naszej oferty.

Zapraszamy do rezerwowania terminów… i do zobaczenia nad wodą!