Nowy rok, nowa pasja: Pożegnaj rutynę, przywitaj flyboard!

Nowy rok to idealny czas na poszukiwanie pasji i zainteresowań, które pozwolą na oderwanie się od codzienności. Ciekawym pomysłem na pożegnanie rutyny jest spróbowanie swoich sił we flyboardingu. Czy nauka latania na flyboardzie to dobry pomysł na hobby?

Czym jest flyboarding?

Flyboarding to aktywność, która wykorzystuje dwa żywioły – wodę i powietrze – aby zagwarantować adrenalinę i niesamowite emocje. Czym tak właściwie jest flyboard? Ta deska, którą stworzył Franky Zapata jest niewielką platformą. Sterowanie odbywa się przy pomocy specjalnego joysticka, a dzięki niezależnej jednostce napędowej możliwe jest wzniesienie się nawet na kilkanaście metrów ponad taflę wody.

Flyboard w Polsce zyskuje coraz większą popularność. W sezonie nad morzem, czy jeziorami możesz natknąć się na pokazy flyboardingu, jednak to niejedyny rodzaj kontaktu z tym sportem. Swoich sił w lataniu możesz spróbować także TY!

Jak zacząć swoją przygodę z flyboardem w Polsce?

Nauka flyboardingu to aktywność, której może spróbować każda osoba, której stopa może zostać stabilnie wpięta w buty. Ograniczenia są naprawdę niewielkie – nawet osoby ważące ponad 100 kg mogą wznosić się nad wodą, a umiejętność pływania wbrew pozorom wcale nie jest wymagana.

Warto mieć na uwadze to, że flyboardingu należy uczyć się pod okiem kompetentnych instruktorów. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszych usług! Ekipa Fly-Board.pl cały czas kontroluje lot i dbaj o takie sterowanie, które zapewni Ci bezpieczne przeżycie niesamowitego lotu na desce. Zarezerwuj lot zorganizowany przez nas, aby cieszyć się świetną i bezpieczną zabawą!

Nowy rok, nowa pasja: Pożegnaj rutynę, przywitaj flyboard!

Wybierz Fly-Board.pl i ucz się bezpiecznie!

Nie musisz być profesjonalistą by polatać na flyboardzie. Zakup lekcji to nie tylko doskonały sposób na zapewnienie sobie adrenaliny. Dobrym pomysłem może być też zakup vouchera dla bliskiej osoby. To niekonwencjonalny prezent, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Podczas naszych lekcji każdy uczestnik otrzymuje sprzęt asekuracyjny – piankę, kamizelkę i kask ochronny. Obdarowana osoba będzie w pełni bezpieczna i zadowolona z przeżycia – jesteśmy tego pewni!

Kiedy jeszcze możesz skorzystać z naszej oferty? Jeśli planujesz imprezę i chcesz zapewnić uczestnikom wyjątkową atrakcję, a także gdy chcesz wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych (mowa tu nie tylko o desce do flyboardingu!).

Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie nauki flyboardingu, skontaktuj się z nami. Oferujemy zajęcia w 8 miastach w Polsce, a dzięki naszym specjalistom doświadczysz niezapomnianej adrenaliny z jednoczesną dbałością o Twoje bezpieczeństwo!

Zapraszamy i do zobaczenia nad wodą!

nowy-rok-nowa-pasja-pozegnaj-rutyne-przywitaj-flyboard