Zaplanuj flyboardowe wydarzenie, pokaz.

Od 2012 roku jako pionierzy flyboardingu w Europie Centralnej popularyzujemy i „zarażamy” latającymi sprzętami Polaków. Staramy się być wszędzie tam gdzie są miłośnicy aktywności nad wodą. Jako Klub Sportowy Hydro Sport uatrakcyjniamy wydarzenia sportowe i kulturalne na zlecenie jednostek samorządowych czy prywatnych klientów. W naszej bogatej 10 letniej historii wykonaliśmy pond 100 pokazów na basenach, jeziorach, rzekach czy morzu. Celem takich aktywności jest przede wszystkim dostarczanie rozrywki na najwyższym poziomie. Stale rozwijamy się pod względem sportowym jak i sprzętowym. W tej chwili jesteśmy jednym z wiodących hydro-odrzutowych teamów na świcie pod względem umiejętności. Top 6 naszych flyboard riderów (Przemek, Artur, Eryk, Kamil, Kajetan, Fryderyk)  wykonuje potrójne salta w tył, salto w przód czy inne najtrudniejsze akrobacje. Równolegle niesamowity inżynier pirotechniczny Michał (z fajerwerki.shop)  projektuje efekty specjalne zapierające dech w piersiach. Począwszy od strojów led zsynchronizowanych w rytm muzyki aż po płonące skrzydła, miecze czy miotacze ognia. W KS Hydro Sport latają Mistrzowie Polski i zdobywca Pucharu Hiszpanii 2022. To właśnie sukcesy międzynarodowe zaowocowały kontraktami na pokazy flyboard -owe poza granicami kraju. Występujemy jako latający aktorzy w wodnych spektaklach (np. Klangwolke, Austria) gdzie w pierwszej scenie Artur i Eryk stoczyli pojedynek na płonące miecze, by w finałowym akcie w latających duetach FLY DANCE (Artur z Marią i Przemek z Klaudią) tańczyć w parach lewitując kilka metrów nad wodą na dodatek po zmroku i na najszybszej rzece Europy – Dunaju. W nadchodzącym sezonie zaskoczymy naszych widzów wyjątkowo szaloną i ekscytującą choreografią rodem z filmów kina akcji. 

5 powodów dlaczego warto zamówić pokaz hydro-odrzutowy (Flyboard)

  1. 100 % zadowolenie widzów
  2. super widowiskowa atrakcja
  3. Magnes na sponsorów
  4. Zasięg organiczny – przyciąga dziennikarzy (w tym patronaty) i generuje artykuły czy wideo relacje (np. Water Show Szczecin 2017 wygenerowało ekwiwalent reklamowy o wartości blisko 3 mln zł). Ponadto widzowie chętnie nagrywają pokazy i udostępniają je w sieci jednocześnie promując wydarzenie i miejsce.
  5. Niezapomniane przeżycia dla uczestników – łatwa w opanowaniu atrakcja dając potężny zastrzyk pozytywnych emocji już po 5 minutach zabawy.

 Wymagania techniczne:

  • Akwen o minimalnym rozmiarze 20 m x 20 m (pokazy w wykonaniu naszych Riderów)
  • Akwen o minimalnym rozmiarze 100 m x 50 m (bezpieczna przestrzeń dla nowicjuszy)
  • Głębokość pożądana : 2,5 m
  • Równe, czyste dno bez podwodnych przeszkód w tym kamieni, drzew , wraków