Mistrzostwa Polski Instruktaż

Największe w Polsce

centrum hydro - odrzutowe!

Sprzedaż, serwis i tuning.

Wizja i misja - co sprzedajemy.

Poznań, 27.02.2015 r.

Od 2012 roku zajmujemy się latającymi gadżetami. Założyliśmy pierwsze hydro - odrzutowe centrum i nieprzerwanie śledzimy, a także kreujemy najnowsze trendy w tej dyscyplinie. W tej chwili istnieje już kilku producentów latających wynalazków. Naszym celem jest podnoszenie jakości świadczonych usług po przez oferowanie najbardziej zaawansowanych urządzeń. Nie jesteśmy przedstawicielami wyłącznie jednej hydro - odrzutowej marki.  Od początku naszej działalności latamy w butach, plecakach czy na miotle. Każdy sprzęt ma inne właściwości i oferuje odmienne wrażenia. Za nim zdecydujesz się na zakup, któregokolwiek warto spróbować, przetestować każdy. Pod naszym czujnym okiem możesz spróbować wszystkich!

Zanim zamówisz, zapraszamy na lot próbny. 

Flyboard Jet-blade Jetdeck Hoverboard X-jetpack Jetovator

Wireless Power Control - Bezprzewodowe sterowanie mocą

Poznań, 10.07.2014 r.

Niezależnie jakie sprzęt wybierzesz by poczuć się wolny jak Ironman powinieneś wyposażyć się WPC.

To pionierskie urządzenie  pozwala na samodzielne latanie. Doceni je każdy pilot zarówno początkujący jak i zaawansowany. Każdy kto chce poważnie myśleć o rozwoju swoich latających umiejętności powinien je mieć. WPC jest wykonywany na zamówienie pod konkretny model skutera wodnego.

Zamów WPC.

 

Aluminiowe łożyska do Flyboarda model 2012 r.

Poznań, 10.06.2014 r.

Niezniszczalne łożyska, wykonane w całości z aluminium lotniczego. Łożyska pasują do Flyboarada model 2012. Wykonane w technologi CNC jest niezwykle szczelne. Nie wycieka z niego woda co zwiększa szybkość i efektywność latania.  

Zamów Łożyska.