Poznaj naszą nową bazę w Poznaniu: Hotel Edison czeka na miłośników sportów wodnych!

Poszukując interesujących atrakcji w mieście, zwłaszcza w sezonie letnim, często skupiamy się na relaksie nad wodą, aby odpocząć od codziennego zgiełku. Jakie miejsca w Poznaniu są tutaj warte uwagi? Przede wszystkim można rozważyć zarezerwowanie lekcji na flyboardzie z naszą ekipą Fly-Board.pl – jest to sport, który zdecydowanie wyróżnia się wśród innych sportów wodnych oraz atrakcji sezonowych. Zapraszamy Cię do poznania naszej nowej bazy w Poznaniu, jaką jest Hotel Edison! Co oferuje ta lokalizacja?

Flyboarding jako pomysł na wakacje w Poznaniu

Wypoczynek nad jeziorem to atrakcja, na którą najczęściej decydują się mieszkańcy miasta. W ten sposób chcemy bowiem odpocząć od miejskiego zgiełku i szybkiego trybu życia. Warto jednak rozważyć spędzenie wypoczynku w nieco bardziej aktywny sposób, np. wybierając ekstremalne sporty wodne. Chcesz się przekonać, że flyboarding to idealne rozwiązanie na tle innych atrakcji sportowych? Zapewniamy, ze już po kilku minutach treningu będziesz w stanie unieść się wysoko ponad taflę wody oraz spróbować podstawowych manewrów, które zapewnia Ci wiele emocji oraz fantastyczną zabawę!

Hotel Edison – nasza nowa baza w Poznaniu!

Jeśli już od pewnego czasu jesteś zainteresowany zarezerwowaniem u nas lekcji, powinieneś wiedzieć, że niedawno otworzyliśmy zupełnie nową bazę w Poznaniu, w której wszyscy mogą spróbować swoich sił w sportach wodnych! Dzięki tym zmianom zyskaliśmy jeszcze lepsze warunki do flyboardingu – większą przestrzeń wodną, a tym samym większy komfort treningów i lotów. Nasza nowa baza znajduje się w Hotelu Edison, który jest hotelem nad jeziorem stanowiącym doskonałe miejsce na urlop! Jednocześnie jest on położony blisko centrum, a z dala od miejskiego zgiełku, dzięki czemu nie trzeba daleko szukać interesujących atrakcji dla siebie i swojej rodziny czy przyjaciół. Jezioro Kierskie otoczone przyrodą to doskonała lokalizacja dla uprawiania flyboardingu! Panuje tutaj spokojna atmosfera, której nie zakłóca wiatr czy tłumy turystów.

Flyboarding, czyli doskonała atrakcja sportowa 

Flyboarding to świetna i ekscytująca dyscyplina sportu, zwłaszcza jeśli przestrzeń nas nie ogranicza – właśnie tym uwarunkowany został wybór naszej nowej bazy. Znajduje się ona zaledwie 12 km od centrum Poznania i stanowi miejsce idealne dla relaksu nad wodą. Dojazd do tej lokalizacji także nie stwarza problemu, a dodatkowo w pobliżu znajduje się parking. Są to bardzo sprzyjające warunki, aby spróbować swoich sił na flyboardzie i tym samym cieszyć się aktywnym wypoczynkiem. Nasza nowa baza uwzględnia wszystko, co jest potrzebne do świetnej zabawy! Warto zatem rozważyć kurs z flyboardingu w nowej lokalizacji, niezależnie od stopnia naszego zaawansowania czy styczności z innymi sportami wodnymi.

Jeśli jesteś miłośnikiem sportów wodnych, zdecydowanie powinieneś odwiedzić naszą nową bazę w Poznaniu! Czeka tam na Ciebie mnóstwo możliwości, a flyboarding to z pewnością idealna rozrywka dla tych, którzy nie boją się wyzwań oraz wody. Nie zwlekaj dłużej i koniecznie zarezerwuj u nas lekcję – tutaj znajdziesz do nas kontakt, a z kolei tutaj możesz dokonać rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu.

Widzimy się nad wodą!