Flyboard POZNAŃ

Hotel Edison ul. Wypoczynkowa 60, Baranowo, 62-081, Przeźmierowo

Hotel Edison zapewnia idealne warunki do flyboardingu.

Hotel Edison dysponuję bezpośrednim dostępem do jeziora z własnym pomostem. Kilkumetrowa głębokość jeziora w tym miejscu gwarantuję duży komfort lotów, skoków czy nurkowań…  To wręcz wymarzony spot do uprawiania sportów hydro-odrzutowych. Ze względu na swoje położenie, brak sąsiedztwa jest to też miejsce o małym ruchu na wodzie i rzadko hula tutaj wiatr.. Loty na flyboard- zie w tym miejscu to czysta przyjemność i komfort..  

Dogodna lokalizacja, parking przy hotelu ułatwiają dojazd. 

Hotel Edison znajduję się zaledwie 7 km do lotniska Poznań-Ławica oraz 12 km do Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasi Goście mogą spędzić czas nad brzegiem Jeziora Kierskiego, w zaciszu otaczającego go parku lub skorzystać z sezonowego menu Restauracji Lumière.

Hotel Edison oferujemy łącznie 100 miejsc noclegowych w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych typu twin i double oraz w apartamentach. Z hotelowych pomieszczeń roztacza się piękny widok na jezioro lub część parkową wokół hotelu. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory z dostępem do telewizji satelitarnej i bezpłatne wi-fi, a także w zestawy do przygotowania kawy oraz herbaty. Większość pokoi jest klimatyzowana.

Poniedziałek dostępne dla grup
Wtorek dostępne dla grup
Środa dostępne dla grup
Czwartek dostępne dla grup
Piątek dostępne dla grup
Sobota 12:00 - 20:00
Niedziela 12:00 - 20:00