Mistrzostwa Polski Instruktaż

Największe w Polsce

centrum hydro - odrzutowe!

Zamów lot!

News, 08.05.22

Przemysław Piotrowiak reprezentujący nasz klub Hydro Sport Poznań wygrał pierwsze eliminacje Pucharu Polski we freestyle flyboardingu FLYCUP 2022 w Kopalni Strefa Wakacji pod Wrocławie.

Przeczytaj https://fly-board.pl/blog/flycup2022_kopalnia_strefa_wakacji

 

 

Voucher imienny z dedykacją to idealny prezent dla niego lub dla niej.  Sprezentuj lot a my zadbamy o efekt WOW obdarowanej osoby.

FLY-BOARD.pl to największe i zarazem pierwsze centrum sportów hydro-odrzutowych w Europie Centralnej. Liczba Polskich latających "Iron Manów" sięga prawie sześciu tysięcy. Wszystkim kochających adrenalinę i wodę, przygoda z flyboardem,hoverboardem, jetpackiem na lata utkwi w pamięci. Nad Twoim bezpieczeństwem czuwają certyfikowani instruktorzy wśród, których są zawodnicy ze europejskiej czołówki. Jeśli szukasz prezentu dla, męża, chłopaka, żony, dziewczyny, rodziców, przyjaciół to 30 minutowy voucher jest idealny. Wystarczy kilka minut by stać się superbohaterm. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie lot już teraz!  

NAGRANIE Z GARMIN VIRB Ultra! Dzięki najbardziej zaawansowanej technologi firmy Garmin zmierzymy Twój poziom adrenaliny!  Dowiesz się jak wysoko latasz, z jakimi przeciążeniami czy tętnem :)  Kamera Garmin jest dostępna w Warszawie. W Poznaniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Dąbrowie Górniczej nagrywamy kamerami Go Pro. Proszę zabierz kartę MicroSD 8 GB klasa 10.  

Latające buty (flyboard) - Zobacz film

Latający plecak (jetpack) - Zobacz film

Latająca deska (hoverboard) - Zobacz film


Voucher jest ważny 24 miesiące i można go wykorzystać w każdej bazie, wysylamy go natychmiastowo na maila po Twoim zakupie. Czas dzielimy na 15 minutowe sekwencje.  Voucher upoważnia do latania na flyboardzie, hoverboardzie, jetpacku. Podczas rezerwacji decydujesz na czym chcesz latać z dostępnych sprzętów.

Bazy Flyboard Polska: Poznań, Warszawa, Jastarnia, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Szczecin, Darłowo, Bydgoszcz, Augustowo.  

 

Kurs Flyboard Pro - nauczymy Cię latać z manetką gazu. Całodniowe szkolenie dla tych, którzy chcą cieszyć samodzielnością i samemu decydować o mocy/wysokości. Szczegóły przeczytasz na blogu. 

fly-board.pl/blog/flyboard_pro

Pamiętaj już po 3 minutach zaczniesz lewitować nad wodą jak superbohater! Latają z nami dzieci i dorośli. Jedyne ograniczenia są w Twojej głowie:) 

 

Cytując naszego klienta Jarka , 19.08.2015 : " 50 x same oceny po 5 gwiazdek mówi samo za siebie - ja dałbym Wam nawet 3 gwiazdki Michelin jakbym mógł! Jak widać na filmiku z 13.09 na Waszym profilu wrażenia są zajebiaszcze i poprostu muszę to powtórzyć!! Następnym razem ćwiczymy delfina ze śrubą i może salto do tyłu?"

 

 Cennik 2022


Wybierz voucher


Rodzaj VoucheraDane kupującego

Sprawdź

Wprowadź kod rabatowy i kliknij przycisk "SPRAWDŹ"

Uwaga: ceny pomniejszono o rabat!
1. Sprzedający: Hydro Sport sp. z o.o.  NIP 779 240 54 94
    ul. Piaskowa 3/3 61-753 Poznań.

2.Voucher

2.1. Rodzaj

2.1.1. Imienny – dodatkowo umożliwia dopisanie danych obdarowanego i dedykacji

2.1.2. Na okaziciela

2.2. Opis – Każdy Voucher dzielony jest na 15 minutowe bilety. Kupujący wybierając jeden z trzech dostępnych Voucherów może otrzymać 1, 2 lub 4 bilety. Każdy umożliwia dokonanie jednorazowej rezerwacji na lot  w dowolnym terminie dostępnym na stronie http://fly-board.pl/rezerwacja.

2.3. Bilety mają ważność 24 miesące i data ważności jest na nich napisana.

2.4. Cennik

2.4.1. Vouchery dzielimy ze względu na czas spędzony na lataniu i tak:

2.4.1.1. 15 minut – 229 brutto zł 

2.4.1.2. 30 minut - 389 brutto zł

2.4.1.3. 60 minut - 679 brutto zł

2.4.1.4. 75 minut - 799 brutto zł

2.4.1.5. 150 minut - 1599 brutto zł

 

Bilety można wykorzystać pod rząd lub w różnych terminach.

3. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem platformy bezpiecznych transakcji Tpay. Cena zawiera wszystkie koszty w tym prowizję transakcyjną Tpay wynoszącą 1,5% . W przypadku rezygnacji z zakupu Vouchera, Kupujący otrzyma kwotę zakupu pomniejszoną o w/w prowizję.

4. Kupujący może porozumiewać się ze Sprzedawcą lub składać reklamację na zakupiony towar telefonicznie pod numerem: 504 218 207 oraz elektronicznie adres email: voucher@fly-board.pl.

5. Po prawidłowo przeprowadzonej transakcji na stronie http://fly-board.pl/zamow , Kupujący natychmiast otrzyma Voucher w formie elektronicznej na adres mailowy zgodny z zamówieniem. Mail zostanie wysłany z adresu voucher@fly-board.pl.

6. Kupujący ma prawo odstąpić od Umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odebrania Towaru przez Kupującego.

7. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Kupujący musi poinformować Sprzedawcę, poprzez pisemne odstąpienie od Umowy wysłane na adres siedziby Sprzedawcy, lub w formie elektronicznej wysłanej na adres e-mail: mail@fly-board.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie internetowej, jednak nie jest to obowiązkowe.

8. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Kupującemu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

9. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu prawa odstąpienia od Umowy. Zwrotu płatności dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Kupujący nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem z wyjątkiem prowizji transakcyjnej zgodnie z punktem 2.

10. W przypadku odstąpienia od Umowy Kupujący zobowiązany jest odesłać Voucher na adres e–mail mail@fly-board.pl niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od Umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Kupujący odeśle Voucher przed upływem terminu 14 dni.

11. Kupujący nie zostanie obciążony dodatkowymi kosztami zwrotu.

12. Spór cywilnoprawny między Konsumentem a Sprzedawcą może zostać rozstrzygnięty także w drodze polubownych negocjacji lub mediacji. W przypadku braku możliwości polubownego zakończenia sporu Kupujący będzie mógł skierować sprawę do Sądu powszechnego.

Kupujący oświadcza, iż Sprzedawca przed złożeniem Zamówienia doręczył mu i pozwolił się zapoznać z treścią Regulaminu świadczenia usług Sprzedawcy, w szczególności poinformował go o zasadach wymaganych do zawarcia Umowy,  zasadach stosowanej u Sprzedawcy procedury reklamacyjnej, zasadach odpowiedzialności Sprzedawcy względem Kupującego z tytułu nienależytego wykonania Umowy.