Wodne szaleństwo – rozpoczynamy sezon 2024!

Czy marzyłeś kiedyś o lataniu w powietrzu niczym superbohater? Już dzisiaj możesz spełnić te marzenia zapisując się do nas na lekcję flyboardingu! Wielu z nas wraz z nadchodzącym sezonem letnim poszukuje atrakcji sezonowych oraz sportów wodnych, które może realizować podczas wakacji nad wodą. Trafnym rozwiązaniem może być więc skorzystanie z naszej oferty Fly-Board.pl, gdyż już teraz otwieramy nowy sezon trwający aż do końca lata! Dowiedz się, co mamy do zaoferowania!

Dlaczego warto zapisać się na flyboarding?

Atrakcje nad jeziorem to jedno z najpopularniejszych rozwiązań letniego wypoczynku. Trudno jednak ukryć, że wśród nich szczególnie wyróżnia się flyboarding, który należy do ekstremalnych sportów wodnych. Dlatego też jest to sport dedykowany przede wszystkim dla tych, którzy nie boją się wyzwań oraz kochają aktywność fizyczną. To doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu oraz dyscyplina rozwijająca koordynację i kondycję. Poza tym każdy amator z pewnością doceni tutaj widoki, które można podziwiać z wysokości podczas lotu. W połączeniu z wiatrem we włosach i słońcem na twarzy stanowi doświadczenie na długo zapisane w pamięci.

Co oferujemy w sezonie 2024?

Co jednak w szczególności przygotowaliśmy na tegoroczny sezon 2024? Czy poza standardowymi sesjami treningowymi możesz skorzystać z dodatkowych atrakcji? Oczywiście! Na kolejne miesiące mamy w planach kilka projektów, a jednym z nich jest Flyboarding Expo PBYF. Jest to wydarzenie, które będzie mieć miejsce w Gdyni w dniach od 18 do 21 lipca. W programie przewidziane są pokazy flyboardingu oraz targi, na których zaprezentujemy najnowsze sprzęty wodne. Samemu również można wziąć udział w evencie, wskakując na flyboard i nabierając nowych umiejętności. To doskonała okazja do tego, aby popracować z profesjonalistami i zaprezentować się szerszej publiczności.

Poza tym w nadchodzącym czasie oferujemy także obóz FlyCamp nad Jeziorem Kierskim. To wydarzenie, które będzie wypełnione intensywnymi treningami na latającej desce oraz sporą dawką dobrej zabawy! Należy się jednak pospieszyć, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Gdzie można nas znaleźć?

Gdzie poza wydarzeniami sportowymi możesz nas jeszcze znaleźć, w szczególności jeśli zależy ci na treningu indywidualnym? Stacjonujemy przede wszystkim w Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu, ale także w mniejszych miejscowościach takich jak Rewa, Augustów, Dąbrowa Górnicza czy Żnin. W tych lokalizacjach możesz zarezerwować naukę flyboardingu z profesjonalnym instruktorem. Jeśli jednak masz pewne wątpliwości odnośnie sesji treningowej, zawsze możesz się do nas zgłosić na kontakt. Czekamy na Ciebie całe lato! U nas otrzymasz zarówno profesjonalną opiekę jak i dobrą zabawę. Nie martw się, że nie posiadasz też żadnego doświadczenia we flyboardingu – wszystkiego Cię nauczymy!

Sezon 2024 trwa już w najlepsze i zdecydowanie nie warto zwlekać, aby skorzystać z naszej oferty Fly-Board.pl. W nadchodzącym czasie czeka na Was wiele atrakcji oraz wydarzeń, podczas których nie tylko możesz spróbować swoich sił, ale także podziwiać pokazy prawdziwych profesjonalistów czy zapoznać się z innowacjami świata flyboardingu. Dołącz do nas i rozpocznij sezon 2024 z wodnym szaleństwem!

Do zobaczenia nad wodą!