CUKROWNIA ŻNIN

Plaża, Beach Bar Płuczka, Janickiego 1, 88-400 Żnin

Baza flyboardingu w Żninie, (województwo Kujawsko-Pomorskie) na terenie „Cukrownia Żnin” to prawdziwe miasto w mieście oparte na spójnej koncepcji konferencyjno-wypoczynkowej. Tutaj pod okiem Krzysztofa i jego zespołu doświadczycie najwyższych lotów na skuterze o mocy 300 KM, który uniesie Was nawet do 20 m nad wodę. Ponadto czekamy na Was również z atrakcjami towarzyszącymi takimi jak zabawki pneumatyczne do holowania czy wakeboarding za skuterem .

Bezpośrednie położenie nad Jeziorem Żnińskim Dużym umożliwia Wam wypoczynek nad wodą na piaszczystej plaży, tuż przy beach barze Płuczka. Do dyspozycji jest również wypożyczalnia konwencjonalnego sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne i deski SUP), boiska do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci i wypożyczalnia rowerów

Cukrownia Żnin zachwyca postindustrialnymi wnętrzami obiektu przenoszącymi w niepowtarzalny klimat dawnej fabryki cukru, a jednoczesne zastosowanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych pozwoliło na tchnięcie nowego życia w ten zabytkowy obiekt.

Budynki hotelowe liczą łącznie 300 komfortowych pokoi i apartamentów w industrialnym stylu. Infrastruktura obiektu pozwoliła na stworzenie szerokiej oferty atrakcji. Wraz z powstaniem Cukrowni powróciła tradycja żnińskiego piwowarstwa – Browar Stacja Filtracja ma w ofercie 3 gatunki piwa warzonego na miejscu. Goście obiektu chętnie spędzają wieczory w Barze Wirownia z kręgielnią, najmłodsi natomiast mogą oddać się zabawie w całorocznej sali zabaw.

Strefa SPA&Wellness to park wodny ze strefą dla dzieci, zjeżdżalnią, jacuzzi i saunami oraz Instytutem dr Ireny Eris Beauty Partner.

Cukrownia Żnin to także unikalna, niezwykła w skali kraju przestrzeń konferencyjna z największą salą o powierzchni 1360 m². Sala jest dobrze dostosowana również do warunków koncertowych – do tej pory w obiekcie zagrali m.in.: Kortez, Raz, Dwa, Trzy i Fisz Emade Tworzywo, Ralph Kaminski, Kaśka Sochacka, Bajm.

Daj się zaprosić do industrialnego miasta w mieście! To miejsce, w którym dotkniesz historii, poobcujesz z kulturą, oddasz się słodkiemu reklasowi i odkryjesz różnorodne smaki. Czy to spotkanie biznesowe czy rodzinny wypoczynek – ofertę skroimy dla Ciebie na miarę Twoich potrzeb.

Harmonogram

Poniedziałek tylko grupy
Wtorek tylko grupy
Środa tylko grupy
Czwartek tylko grupy
Piątek tylko grupy
Sobota 11:00 - 17:00
Niedziela 11:00 - 17:00

Lokalizacja